Zimowe promocje

Jak zwykle pod koniec roku producenci zachęcają do zakupu tegorocznych modeli samochodów. Hyundai proponuje za to promocję zimową - dodatkowo można dostać gratis zimowe opony!

Hyundai i20 3 drzwiowy
fot. Hyundai

Jak informuje oficjalna notatka Hyundai zaprasza u progu zimy do zapoznania się z aktualną ofertą sprzedażową. W zimowej promocji wszystkie wersje wyposażeniowe rodzinnego i30 dostępne są nadal z rabatem 7 510 PLN, a dodatkowo Klient otrzymuje opony zimowe gratis. Hyundai i30 w podstawowej wersji Base (m.in. 6 poduszek, ABS) kosztuje obecnie 39 990 PLN. Cena nowego i20, samochodu z segmentu B, została obniżona o 5 900 PLN.

Dzięki korzystnemu upustowi, miejski model Hyundai i20 jest aktualnie do nabycia już w cenie 34 400 PLN. Jednocześnie firma nadal zachęca do odwiedzenia strony www.autoofertomierz.pl gdzie każdy zainteresowany może w łatwy sposób dokonać porównania modelu z rodziny „i” (i10, i20, i30) z wybranym konkurentem tego samego segmentu. Dodatkowo, na stronie www.autoofertomierz.pl Klient znajdzie 30 rzeczywistych powodów, dla których warto nabyć samochód marki Hyundai. Są to zebrane w jednym miejscu obiektywne materiały informacyjne, takie jak: testy dziennikarskie, opinie użytkowników, informacje o nagrodach. Szczegółowe informacje na temat warunków sprzedaży dostępne są u Autoryzowanych Dealerów marki Hyundai.

Pełna lista salonów znajduje się pod adresem: http://hyundai.pl/dealerzy.php

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze