Zestaw głośnomówiący – must have rozsądnego kierowcy!

Co łączy Krzysztofa Hołowczyca, firmę Nokia, stacje benzynowe Statoil, telefon komórkowy i kierowcę? Akcja społeczna  "Dajemy Ci wolną rękę". Czy Polacy wreszcie przekonają się do urządzeń głośnomówiących i przestaną rozmawiać przez telefon w czasie jazdy ściskając go kurczowo w ręku?

 

Rozmowa przez telefon w samochodzie może być bardzo droga!
fot. dajemyciwolnareke.pl

„Dajemy Ci wolną rękę” to akcja skierowana do każdego kierowcy. Akcja, na które zapotrzebowanie jest naprawdę ogromne, gdyż mimo znacznej obniżki cen urządzeń głośnomówiących czy słuchawek typu bluetooh nadal liczba kierowców trzymających telefon w czasie jazdy jest ogromna i wynosi 67%. Podobnie jak zagrożenie wypadkiem podczas takiej beztroskiej przejażdżki.

Na stronie www.dajemyciwolnareke.pl znajdziemy więc filmiki z Krzysztofem Hołowczycem, który zaprezentuje nam jazdę z telefonem w ręku i bez, poczytamy o korzyściach z posiadania zestawu i znajdziemy testy porównawcze dostępnych modeli. Będziemy miały również okazję do zapoznania się z wynikami badań i sond, wysokością mandatów za rozmawianie przez telefon i udziału w konkursach. A jest o co grać! Teraz, na stacjach Statoil możemy odebrać voucher na bezpłatną instalację zestawu – czysta oszczędność!

Rozsądni kierowcy mogą już teraz oznakować swoje auta nalepką Marka Raczkowskiego ” Dajemy Ci wolną rękę”. Ci mniej, poczytać o zestawach, kupić je, a następnie nakleić emblemat.

Akcja jest naprawdę potrzebna, ciekawa i co ważne, nowoczesna – trafiająca do każdego. Zadbajcie więc o wolną rękę w czasie jazdy!

O akcji poczytasz tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze