Zbuduj Ferrari F40 z klocków LEGO

Ferrari F40 to niekwestionowana legenda motoryzacji. Już niebawem będzie można cieszyć się tym samochodem, nie wydając na niego oszczędności życia. Wszystko za sprawą innej, legendarnej, duńskiej firmy.

Ferrari F40 to niekwestionowana legenda motoryzacji. Już niebawem będzie można cieszyć się tym samochodem, nie wydając na niego oszczędności życia. 

Z pomocą przychodzi firma LEGO, która w ostatnim czasie pokazuje coraz więcej ciekawych projektów związanych z samochodami. Jakiś czas temu duńska firma zaprezentowała Mercedesa Arocs, który już jesienią pojawi się w sklepach. Teraz przyszedł czas na kolejny projekt. 

Jest to replika Ferrari F40, która będzie oferowana w serii Creator. Zestaw składa się z 1158 elementów i mierzy 27 cm długości, 8 cm wysokości oraz 14 cm szerokości. Model będzie wyposażony w wysuwane do góry reflektory, otwierane drzwi, a we wnętrzu pojawią się detale takie jak wyścigowe fotele.

Podczas prac nad tym modelem inżynierowie LEGO ściśle współpracowali ze specjalistami z Ferrari. W tym celu stworzono unikalną przednią szybę oraz nowe koła, specjalnie dla tego modelu.

Zestaw LEGO z Ferrari F40 wejdzie do sprzedaży pod koniec tego miesiąca. Cena za taki gadżet wyniesie 99,99 euro.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze