Zbierali pieniądze – kupili mamie BMW

Zbierali pieniądze – kupili mamie BMW
Świąteczne prezenty przybierają różne formy. Czasami są małe, czasami ogromne. Prezent dla pewnej mieszkanki Australii czekał w garażu, przewiązany kokardą.

Dwaj bracia usłyszeli prawie dziesięć lat temu od swojej matki, że zawsze marzyła o BMW. To wyznanie tak mocno utkwiło w ich głowach, że po kilku latach postanowili je zrealizować marzenie. Przez pięć lat odkładali ze swoich tygodniówek pieniądze, za które udało się kupić upragniony samochód. 

Na kilka dni przed świętami postanowili zaskoczyć mamę i zaprosili ją na podwórko przed garaż, żeby zaprezentować nietypowy prezent. Całość została nagrana smartfonem i wrzucona na profil Instagramowy jednego z synów.

Zobaczcie wzruszenie mamy dumnej ze swych synów.

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 1 ]
Marcin 10 miesięcy temu
Spoko
1
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.