Zapowiedź nowego Nissana X-Trail?

Wiadomo niewiele, narazie znana jest nazwa wersji koncepcyjnej Nissana Hi-Cross Concept, którego zobaczymy w pełnej krasie podczas salonu w Genewie. Japoński producent stopniuje napięcie, choć my już się domyślamy, co nam pokaże już niebawem.

Nissan Hi-Cross Concept
fot. Nissan
Nissan Hi-Cross Concept, to najprawdopodobniej trzecia generacja modelu Nissan X-Trail - w Stanach Zjednoczonych to główny konkurent dla Forda Escape. Samochód będzie miał trzy rzędy siedzeń, które mają pomieścić 7 pasażerów.

Wyglądem samochód przypomina typowego crossovera, a pod maską spodziewać się można 2-litrowej jednostki wysokoprężnej przede wszystkim oraz mocnej opcji benzynowej. Wszystko wskazuje na to, że samochód będzie sprzedawany z napędem na przednią oś lub w wersji z napędem 4x4.


Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.