Zamieszkaj w apartamencie Bentleya

Bardzo często producenci samochodów wchodzą we współpracę z producentami ekskluzywnych akcesoriów lub tworzą ubrania sygnowane logo ich marki. Bentley poszedł o krok dalej.

Sieć St. Regis Hotels & Resorts nawiązała współpracę z marką Bentley. Owocem jest apartament „Bentley Suite” w hotelu St. Regis znajdującym się w tureckim Stanbule. 

Inspiracją dla stylistów był oczywiście jeden z modeli marki Bentley. Mowa tutaj o Continental GT. Wszystkie meble znajdujące się w luksusowym apartamencie zostały zaprojektowane specjalnie dla tego projektu. Ich kształty są krągłe, nawiązując tym samym do linii samochodu. Projektanci nie szczędzili lustrzanych dodatków, a na podłodze znajduje się marmur, którego faktura nawiązuje do kół w modelu Continental GT. 

Po środku apartamentu umieszczono wielkie łoże, a obok sofę obszytą skórą, identyczną jak w modelu Bentleya. Obok znajdują się dwie zintegrowane chłodziarki do szampana. 

Goście apartamentu mogą korzystać z eleganckiego barku, który zbudowano z drewna oliwnego. Znajdują się na nim akcenty nawiązujące do elementów silnika. W barku umieszczono humidor na cygara oraz trzy zegarki marki Breitling wskazujące czas w Stanbule, Londynie i Nowym Jorku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze