Zakochaj się w Mini i wygraj z nim weekend

26 lutego 2010
Nie masz co robić z nadchodzącym tygodniem? A może wstąpisz do klubu Paparazzi w Warszawie lub Wrocławiu i wygrasz weekend z Mini? Możesz też otrzymać zaproszenie na dni otwarte 6 i 7 marca 2010, które odbędą się w obu miastach. Atrakcji jest więcej; np. można skosztować jak smakuje MINI ze specjalnego MINI Food Menu.

fot. Inchcape Motor Polska
"Zakochaj się w MINI" - pod taką nazwą Inchcape Motor Warszawa i Wrocław zapraszają do klubów Paparazzi w tych właśnie miastach. Od 27.02 do 6.03 potrwa szalony tydzień z MINI Food Menu. Te siedem dni to szansa dla wszystkich miłośników kultowego „malucha" rodem z Wysp Brytyjskich na otrzymanie zaproszenia na weekend z tym samochodem - czyli dni otwarte, podczas których będzie można odbyć jazdę próbną i odebrać specjalny upominek. Nagrodą główną będzie weekend z MINI. 

- Z tej okazji zostały przygotowane wyśmienite dania np.: MINI Mozzarellas - serki mozzarella na chrupiącym pieczywie ze świeżą bazylią i pomidorami, MINI Shrimps - krewetki z penne i brokułami w sosie pomidorowo - śmietanowym, MINI Tomatos - pomidorki koktajlowe na sałacie z warzywami, serem pleśniowym i winegretem balsamico - mówi Agnieszka Zachaj - Zafirow z Inchcape Motor Polska. 

Aby wziąć udział w konkursie o nagrodę główną należy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego kochasz się w MINI? Forma odpowiedzi jest dowolna - prosta odpowiedź, wiersz, opowiadanie, reportaż, fotografia, video lub inna forma artystyczna. Wszelkie szczegóły na temat konkursu są dostępne na stronie www.mini.com.pl 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!