Wyścigówka dla kobiet od Citroena – film i galeria

Citroen DS3 Racing to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Niezwykła kolorystyka, ponętne serce i unikalny charakter. Na pierwszym filmie promującym zgrabnego i super szybkiego malucha widzimy wyraźnie - to samochód idealny dla kobiet!

Kobieca radość z jazdy Citroenem DS3 Racing
fot. Citroen

Było, jest i będzie o nim głośno. Debiutujący w Genewie Citroen DS3 w wersji „Racing” wzbudza emocje i to z kilku powodów.

Akurat ta francuska marka ma ze sportem motorowym dużo doczynienia: Citroen zdobył pięć razy tytuł  World Rally Championship Constructors (w latach 2003, 2004, 2005, 2008 i 2009) i sześć razy dla mistrzostwo kierowców: Sébastiena Loeba and Daniela Elena.

Uwagę zwraca jego atrakcyjna sylwetka – opływowe i drapieżne kształty z elementami karbonowymi, oryginalny grill i wywołująca uśmiech na twarzy kolorystyka. Pięknie prezentują się też 18-calowe obręcze o intrygującym wzorze. Ciekawe wydaje się również jego serce. Pod maską znajdziemy silnik o pojemności 1,6 THP, turbodoładowany, oferujący moc 200 KM (pierwotnie dostarczał „jedynie” 156 KM) i moment obrotowy 275 Nm (z wcześniejszych 240 Nm). Jego unikatowość podkreśla limitowana liczba egzemplarzy – na świecie ma się pojawić tylko tysiąc takich modeli począwszy od drugiej połowy 2010 roku. No i wrażenia z jazdy – te zapowiadają się na naprawdę niezapomniane. A jaki uśmiech i niesamowitą radość wywołują na twarzy kobiety? Zobaczcie na filmie. 

Jeśli nie przekonuje Cię sportowy chrakterek tego auta, niebawem kupisz w Polsce „zwykłe” DS3 juz od 57 800 zł.


 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze