Wyprzedaż podczas Dni Fiata

Tradycyjnie już styczeń to miesiąc, w którym potencjalni klienci odwiedzają salony sprzedaży w poszukiwaniu najciekawszych ofert wyprzedaży nowych samochodów. Na sporą obniżkę zdecydował się Fiat. Do 17 stycznia możesz kupić Cromę o 20 tys. taniej lub wziąć kredyt na 5 lat z zerowym oprocentowaniem.

Fiat Punto Evo
fot. Fiat

Do niedzieli 17 stycznia potrwa akcja wyprzedażowa rocznika 2009 w salonach Fiata, podczas której będzie można skorzystać z jednej ofert promocyjnych na zakup nowego samochodu. Wyłącznie na tydzień wyprzedaży 11-17 stycznia Fiat uruchomił promocję kredytową 5 lat 0% bez wpłaty własnej.

Oferta ta już kilkukrotnie okazała się hitem sprzedażowym marki, warto przypomnieć choćby kilkaset Fiatów sprzedanych podczas jednej doby przy okazji akcji „Noc Cudów”. To właśnie po tę promocję najchętniej sięgali wtedy klienci i na podobne wyniki liczy teraz Fiat.

Fiat oferuje także rabaty gotówkowe sięgające 20 000 zł (patrz załączona poniżej tabela). Dla osób prowadzących działalność gospodarczą włsona marka ma w ofercie samochody z tzw. „kratką” tj. 4-osobowe samochody typu van, umożliwiającą odliczenie wartości 22% podatku VAT. Są to Panda, Grande Punto oraz Bravo. Promocję uzupełnia leasing 109,9% lub kredyt 6,99%, które w przypadku większości modeli łączą się z rabatami.

Z okazji wyprzedaży podczas Dni Fiata, salony sprzedaży będą czynne cały tydzień, od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-18:00, a w niedzielę w godzinach 10:00 – 16:00.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze