World Ducati Week

Szósta edycja ogólnoświatowego spotkania użytkowników motocykli Ducati, które odbędzie się w czerwcu 2010 na torze World Circuit Misano jest w zasięgu ręki. Już dziś na stronie www.wdw2010.pl pojawiła się oficjalna informacja na temat biletów wstępu na WDW2010. Koszt czterodniowego biletu na tą wyjątkową imprezę zaczyna się już od 40 Euro!

 

World Ducati Week odbywa się raz na trzy lata. Poprzednia edycja imprezy, która miała miejsce w roku 2007 zgromadziła ponad 50 000 osób z całego świata oraz ponad 25 000 motocykli Ducati. W roku 2010 impreza zapowiada się jeszcze ciekawiej. Każdy uczestnik może liczyć między innymi na:

  • § zestaw powitalny zawierający t-shirt, gadżety oraz materiały informacyjne
  • § wstęp na wszystkie atrakcje imprezy, takie jak: darmowa runda na torze wyścigowym, jazda testowa na Ducati, szkoła jazdy dla kobiet oraz początkujących, konkurs Multistrady 1200, zwiedzanie paddock oraz sesja autografów MotoGP oraz SBK, wycieczka WDW (dodatkowa opłata) i wiele, wiele innych.
  • § udział w seminariach Ducati University
  • § wstęp na imprezy organizowane na scenie głównej, pokazy na telebimach oraz inne imprezy organizowane podczas WDW2010
  • § wstęp do fabryki oraz muzeum Ducati w Borgo Panigale, Bolonia

 

Na wszystkie zainteresowane osoby czeka tez wyjątkowa oferta wyjazdu przygotowana przez profesjonalne biuro turystyczne, która jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej indywidualne wymagania. Dodatkowo najczęściej wybierane opcje dojazdu oraz zakwaterowanie przygotowane zostały w postaci „oferty pakietowej”, która jest bardzo atrakcyjna cenowo. Ofertę znajdziesz na www.wdw2010.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze