Karolina Chojnacka

Wodowanie łodzi zakończyło się tragicznie… dla samochodu!

Jeśli zastanawiałeś się nad przeprowadzeniem wodno-samochodowego eksperymentu, to są osoby, które już to zrobiły. Okazuje się, że GMC Sierra nie unosi się na wodzie i nie umie pływać.

Małą katastrofę wodno-samochodową możecie zobaczyć na wideo poniżej. Zdarzenie nagrało się trochę przez przypadek, kiedy reporter stacji ABC NewsChannel 20 kręcił materiał na temat wodowania łodzi. Pick-up powoli znika z pola widzenia i w końcu reporter odwraca się, by zobaczyć, że za jego plecami dzieje się prawdziwa historia.

Biały pick-up i jego właściciele byli w trakcie wodowania łodzi do jeziora Springfield. Samochód jednak znalazł się zbyt blisko wody i nikt w pobliżu nie mógł go już uratować przed utonięciem. Lokalne portale i policja poinformowały, że na szczęście nikogo nie było w środku pick-upa, gdy ten zanurzał się w jeziorze.

Wydaje się, że to książkowy przykład niewłaściwego wodowania łodzi. Nowy, lśniący pick-up w ciągu kilkunastu znajduje się na dnie jeziora, a jego właściciele nie wyglądają na zbyt zadowolonych. Pamiętajcie, jeśli zamierzacie wjechać swoim samochodem do wody, upewnijcie się, że to amphicar.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze