Wkrótce debiut nowej Skody Fabii
Światowa premiera odświeżonej Škody Fabii jest planowana podczas Geneva Motor Show 2018. Jaka będzie?
Fabia ma być odświeżona pod względem wyposażenia i designu. Hit polskiego rynku został poddany także gruntownemu odświeżeniu w zakresie technologii. Facelifting tego modelu to przede wszystkim nowe elementy z zakresu na zewnątrz: pojawi się przeprojektowany pas przedni ze światłami wykonanymi w technologii LED. Po raz pierwszy model będzie mógł być wyposażony również w światła tylne wykonane w tej samej technologii. Producent modernizuje także rozwiązania z zakresu multimediów i bezpieczeństwa.
Model Fabia jest sprzedawany od 1999 roku – to już ponad cztery miliony egzemplarzy. Obecna, trzecia generacja, już przekroczyła pułap pół miliona dostarczonych samochodów. 2017 rok zakończyła wynikiem 19 047 egzemplarzy dostarczonych na polskie drogi, co dało jej pozycję numeru 1 polskiego rynku (z wynikiem lepszym o 26,31% niż w roku 2016).
Areną światowej premiery nowej odsłony bestsellera Škody zostanie tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Samochodowych w Genewie, które odbędą się w marcu.
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Zostaw komentarz: