Wilk i Żuk gościnnie w Czechowicach

Startujące pod patronatem Motocaina.pl zawodniczki Magda Wilk i Jola Żuk, czyli Wilk & Żuk Rally Team, będzie można już w najbliższą sobotę zobaczyć na trasie 6. Rajdu Czechowickiego.

Jak widać, entuzjazmu nie brakuje
fot. Wilk & Żuk Rally Team

Magda i Jola wystąpią gościnnie – będzie to dla nich trening przed II rundą Rajdowego Pucharu Polski, 40. Świdnickiego KRAUSE. Zawodniczki pojadą Renault Clio Sport, przygotowanym przez stację 2BRally.

6. Rajd Czechowicki to Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Odbywa się od 1995 roku.

„Zanim pojedziemy do Świdnicy, chcemy się rozjeździć, poćwiczyć, poznać samochód w warunkach bojowych, dlatego startujemy jako goście w 6. Rajdzie Czechowickim. Będzie to nasz pierwszy start w Clio, dlatego chcemy szlifować technikę jazdy, opis oraz tempo. Organizator określa trasę jako trudną, więc z pewnością trochę pokory się nam przyda. To, co mnie cieszy, to ponad 30 km oesowych no i fakt, że znowu zasiądziemy w rajdówce. Już się nie mogę doczekać dźwięku silnika!” mówi Magda Wilk.

 

 

Gotowe do startu: Jola Żuk i Magda Wilk
fot. Wilk & Żuk Rally Team

„Nowy sezon, nowe auto, nowe wyzwania, dlatego najważniejszy cel na nadchodzący weekend to trening” dodaje Jola Żuk „po długiej zimowej przerwie apetyt mamy duży, i chcemy zadbać o odpowiednie przygotowanie przed Rajdem Świdnickim, który z pewnością będzie bardzo wymagający. Zależy nam z Magdą, by popracować nad wieloma kwestiami i trudno o lepsze warunki ku temu niż start w regularnym rajdzie”.

Dziewczyny zgodnie powtarzają, że nie mogą się doczekać startu i że liczą na wyniesienie z niego cennych doświadczeń. Pozdrawiają również swoich wiernych kibiców, mając nadzieję na doping i trzymanie kciuków – zarówno teraz, jak i na przyszłość, kiedy rozpocznie się poważna rywalizacja.

30 marca, czyli jutro, załogi zapoznają się z trasą, a wystartują w sobotę o godzinie 11.00 z placu Jana Pawła II przy Urzędzie Miasta Czechowice-Dziedzice. Zakończenie rywalizacji będzie miało miejsce tego samego dnia o 16.28, również na placu Jana Pawła II.

Więcej informacji na www.rajdczechowicki.pl, zapraszamy też do śledzenia załogi na Facebooku: facebook.com/WilkZukRallyTeam.

 

 

fot. Wilk & Żuk Rally Team

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze