Wielki sukces MotoMamusiek w Kutnie, zobacz film!

Dzień Dobry TVN 12 listopada będzie gościć u siebie MotoMamusie! Zobacz co działo się na zlocie! Tłumnie, głośno, wesoło i po kobiecemu!

MotoMamusie oficjalnie pożegnały sezon motocyklowy. To co było mglistym snem jednej osoby, stało się rzeczywistością kilkuset motocyklistek i motocyklistów. Wszystko zaczęło się niewinnie od pomysłu jednej swieżo upieczonej mamy motocyklistki, a skończyło z wielkim hukiem! I to dosłownie! Zobaczcie co się działo wczoraj w Kutnie.

Najpierw Warszawa, potem Śląsk, Poznań i wreszcie wisienka na torcie Kutno. Z wielkim żalem i ogromnymi nadziejami na kolejny sezon MotoMamusie ruszyły na swoje spotkania. Żeby się poznać, żeby w babskim MotoMamusiowym wydaniu zjeść obiad, coś słodkiego i mile spędzić czas.

Trzeba przyznać, że MotoMamusie potrafią się bawić i ciężko się im rozstać w tym roku. Niektóre z nich mając za sobą zamknięcie sezonu w swoim województwie wczoraj ruszyły szturmem do Kutna pożegnać sezon po raz drugi! I tak w niewielkim miasteczku w Motocyklowym Pubie spotkała się prawie cała Polska! Warszawa, Poznań, Toruń, Bolesławiec, Lędziny k/ Katowic oraz gospodarze z województwa Łódzkiego i wielu wielu innych motocyklistów.

Pożegnanie Sezonu MotoMamusie w Warszawie
Pożegnanie Sezonu MotoMamusie Warszawa
Fot. Natalia Bułyk

Cieszy fakt, że chociaż impreza pod hasłem MotoMamusie zrzesza kobiety matki, to nie zabrakło na niej całych rodzin motocyklowych. Zarówno tych, z dorosłymi dziećmi gdzie każdy dosiada już swojego motocykla samodzielnie, jak i tych z najmniejszymi bobasami. Najmłodszy uczestnik imprezy liczył sobie 11 miesięcy. Były też przyszłe mamusie, kobiety które kochają motocykle oraz tatusiowe którzy dzielnie wspierali swoje żony.

Pożegnanie Sezonu MotoMamusie w Tychach
Pożegnanie Sezonu MotoMamusie Tychy
Fot. Archiwum zdjęć MotoMamusie

Motocykliści spotkali się w centrum Kutna, skąd ruszyli kolumną na miejsce spotkania. Jak śmieje się jedna z matek, założycielka MotoMamusiek, ma nowy cel – chce sprawić, aby w każdym motocyklowym pubie zainstalowano przewijaki dla niemowląt, bo widok matek i dzieci w takich miejscach będzie co raz częstszy! I nie spocznie dopóki plan się nie zrealizuje. Cała impreza w serdecznym, wesołym i pełnym zrozumienia klimacie zakończyła się wielkim sukcesem.

Jeżeli chcecie zobaczyć na żywo jak wyglądała od środka impreza pożegnalna, zapraszamy 12 listopada do Dzień Dobry TVN na pełną emisję zlotu.

Pożegnanie Sezonu MotoMamusie w Poznaniu
Pożegnanie Sezonu MotoMamusie Poznań
Fot. Archiwum zdjęć MotoMamusie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze