Widzieliście już kalendarz adwentowy Citroena? Dla fanów marki liczne konkursy

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia Citroën prezentuje na Instagramie kreatywny i oryginalny kalendarz adwentowy.

W tygodniach poprzedzających święta Bożego Narodzenia kultywowana jest tradycja kalendarzy adwentowych, których największymi wielbicielami są dzieci. Każdy dzień przynosi nową niespodziankę lub czekoladkę. Citroën to marka, która czerpie inspiracje z codziennego życia użytkowników. W okresie do 24 grudnia przygotowała więc kalendarz adwentowy w wersji dla dorosłych. Kalendarz pokazuje dziedzictwo i teraźniejszość Citroëna. Jest dostępny na Instagramie marki w 11 krajach (Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii).

Dzięki wsparciu agencji Traction (Grupa BETC) Citroën organizuje „Quiz zimowy” („Winter Quiz”), w którym fani mogą sprawdzić swoją wiedzę i wygrać wiele nagród. Konkursowi towarzyszy kalendarz adwentowy. Codziennie rano od 1 do 24 grudnia Citroën odkrywa kolejne okienko kalendarza adwentowego i zadaje pytanie dotyczące historii marki. Każdego wieczora ogłaszany jest zwycięzca wylosowany spośród uczestników, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze