Weekend z Fiatem

Fiat Punto Evo wchodzi oficjalnie do sprzedaży na rynku polskim. Z tej okazji do 22 listopada w salonach odbywają się „Dni Fiata". Można odbyć jazdę testową całą gamą modeli marki oraz wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą będzie nowe Punto Evo.

Podczas „Dni Fiata”, poza możliwością dokładnego zapoznania się z premierowym modelem, odwiedzający salony marki mogą skorzystać z wachlarza ofert wyprzedażowych rocznika 2009.

Karolina Pilarczyk – czołowa polska drifterka już testowała Fiata Punto Evo.
fot. Frendl

Oferta promocyjna składa się z wysokich rabatów gotówkowych: Croma do 20 000 zł rabatu, Bravo, Grande Punto i Linea do 6 000 zł, Panda do 4 000zł. W ofercie znajdują się również promocyjne kredyty dostępne dla całej gamy Fiata; kredyt „2 lata 0%” (klient przez 2 lata nie płaci odsetek od zaciągniętego kredytu) oraz kredyt „Tyle procent, na ile lat” (oprocentowanie kredytu jest równe ilości lat na które został zaciągnięty).

W ofercie dostępny jest również promocyjny leasing 103% jak i samochody osobowe z homologacją ciężarową umożliwiające przedsiębiorcą odliczenie pełnej wartości podatku VAT w wysokości 22%.

Licząc na duże zainteresowanie ofertą podczas „Dni Fiata”, dealerzy marki zdecydowali się przedłużyć godziny otwarcia swoich salonów sprzedaży. W sobotę sprzedawcy salonów Fiata będą do dyspozycji od godz. 9:00 do 20:00. Salony czynne będą również w niedzielę w godzinach 10:00 – 14:00. Lista dealerów Fiata oraz szczegóły oferty oraz regulamin konkursu dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie internetowej pod adresem www.fiat.pl/puntoevo

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze