W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli pożegnanie lata z Ladies Fitness Day

19 września 2012
20
W niezwykłej scenerii plaży należącej do H2O Club&Beach przy Wale Miedzeszyńskim w Warszawie 8 września pożegnałyśmy lato. Pod hasłem „Ladies Fitness Day” odbyło się spotkanie promujące zdrowy i aktywny styl życia. Motocaina była jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.
Loading module...

W ramach projektu Ladies Fashion Day, 8 września w H2O Club&Beach odbyło się spotkanie pełne energii i witamin. Ewa Janczak-Cwil z Lion Fitness przeprowadziła trening. Ćwiczenia objęły wysiłek kondycyjny z ćwiczeniami ujędrniającymi i wzmacniającymi ciało, które służą kobietom.

Gościem specjalnym był Łukasz Grass - dziennikarz radiowy i telewizyjny – dla którego triathlon był źródłem pozytywnych zmian. Wśród uczestniczek spotkania została rozlosowana jego książka „Trzy mądre małpy”. To książka, po przeczytaniu której nabiera się ochoty, aby wyłączyć telewizor, włożyć na nogi sportowe buty i iść pobiegać. A potem z nową energią zacząć realizować swoje marzenia.

fot. materiały organizatora

Monika Kołodyńska z firmy So Chic - dystrybutora m.in. marki Panache Sport - powiedziała, jak ważne jest odpowiednie dobranie bielizny sportowej oraz zaprezentowała najnowszą akcję Dotykam=Wygrywam współorganizowaną z fundacją Rak'n'Roll.

O sportową atmosferę zadbał także Reebok. Za to, aby Panie miały dużo zdrowej energii, była odpowiedzialna firma oferująca sałatki Fit&Easy, Wasa, czyli lekkie kanapki z pieczywa chrupkiego oraz Kenwood podając odżywcze, świeże soki warzywno-owocowe. Pragnienie po treningu ugasiła woda z lodowca Ganic Water, a  Delonghi zadbała o  filiżankę aromatycznej kawy.

Patroni medialni wydarzenia:
Kikimora
ESSENCE
Motocaina.pl
Wizaz.pl
Kobieta.gazeta.pl

Magazyn SOUL

PremiumPoland.com

Lamode.info

 

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!