Edyta Klim

Volkswagen T3 i w świat!

Podróżnicy motocyklowi Ivana i Manu postanowili zbudować sobie samochód marzeń, by kontynuować wyjazdy, już na czterech kołach.

Ivana i Manu to para podróżników, którzy ukończyli 4-letnią podróż, przejeżdżając motocyklem przez 69 krajów i 6 kontynentów:

Jednak pewnego dnia w ich głowach zakiełkował pomysł, by do swoich wyjazdów przystosować samochód. Dlaczego? Ponieważ w swoich podróżach starali się odwiedzać najbardziej ekstremalne miejsca na świecie, bardzo często w trudnych warunkach atmosferycznych i z dala od cywilizacji. Dlatego też, musieli pozostawać tam krócej, niż chcieli.

Budowa „domu na kółkach” zapewni podróżnikom samowystarczalność na dłużej. Mogą zabrać ze sobą zapasy paliwa, jedzenia, sprzętu, czy ubrań. I tak właśnie stary Volkswagen T3 został przystosowany do dalekich podróży w każdych warunkach:

Samochód został doposażony w: wyciągarkę elektryczną, drabinkę boczną, bagażnik dachowy, uchwyt na koło zapasowe na drzwiach, większy zbiornik paliwa, dodatkową izolację i ochronę antykorozyjną, system baterii, oświetlenie led, przyciemniane szyby, meble i łóżko, terenowe opony i zawieszenie oraz uchwyt na 2 rowery.

Strona podróżników: https://aroundgaia.com

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze