Volkswagen T3 i w świat!

Volkswagen T3 i w świat!
Podróżnicy motocyklowi Ivana i Manu postanowili zbudować sobie samochód marzeń, by kontynuować wyjazdy, już na czterech kołach.

Ivana i Manu to para podróżników, którzy ukończyli 4-letnią podróż, przejeżdżając motocyklem przez 69 krajów i 6 kontynentów:

Jednak pewnego dnia w ich głowach zakiełkował pomysł, by do swoich wyjazdów przystosować samochód. Dlaczego? Ponieważ w swoich podróżach starali się odwiedzać najbardziej ekstremalne miejsca na świecie, bardzo często w trudnych warunkach atmosferycznych i z dala od cywilizacji. Dlatego też, musieli pozostawać tam krócej, niż chcieli.

Budowa „domu na kółkach” zapewni podróżnikom samowystarczalność na dłużej. Mogą zabrać ze sobą zapasy paliwa, jedzenia, sprzętu, czy ubrań. I tak właśnie stary Volkswagen T3 został przystosowany do dalekich podróży w każdych warunkach:

Samochód został doposażony w: wyciągarkę elektryczną, drabinkę boczną, bagażnik dachowy, uchwyt na koło zapasowe na drzwiach, większy zbiornik paliwa, dodatkową izolację i ochronę antykorozyjną, system baterii, oświetlenie led, przyciemniane szyby, meble i łóżko, terenowe opony i zawieszenie oraz uchwyt na 2 rowery.

Strona podróżników: https://aroundgaia.com

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.