VIII eliminacja Pucharu Kobiet Motocaina.pl we Wrocławiu

15 października 2010
Zapraszamy serdecznie na VIII eliminację Pucharu Kobiet Motocaina.pl, która odbędzie się 17 października we Wrocławiu, na torze przy ul. Na Niskich Łąkach 4. Puchar przeznaczony jest dla kobiet, lubiących rywalizację, które posiadają prawo jazdy, sprawny technicznie samochód, ubezpieczenie OC i NNW oraz dużo chęci do wspólnej zabawy w duchu uczciwej rywalizacji.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w zawodach przyjmowane są elektronicznie, albo w dniu imprezy w Biurze Zawodów od godziny 8.00 do 9.30. Każda z zawodniczek ma do pokonania dwa przejazdy, po 4 okrążenia toru, a o wyniku końcowym decyduje suma czasów obu przejazdów. Wszystkie panie mają prawo do przejazdu zapoznawczego, bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów.

Magdalena Becella na torze we Wrocławiu.
fot. Andrzej Browarny
Zarówno zawodnicy jak i kibice mogą śledzić wyniki sprintu na żywo w internecie przez stronę online.niskielaki.com.pl lub na monitorze w Biurze Zawodów.

Panie rywalizują zarówno w poszczególnych klasach sprintu Niskie Łąki Cup, jak również w Pucharze Kobiet. Tego typu zawody to doskonałe miejsce na sprawdzenie swoich umiejętności jak i ich doskonalenie. Niezdecydowane kobiety zapraszamy na piątkowe treningi, gdzie chętnie podpowiemy w jaki sposób doskonalić technikę prowadzenia pojazdu, a także jaki tor jazdy będzie optymalny, aby jak najszybciej pokonać próbę.

Z organizatorką zawodów - Pauliną, można kontaktować się  mailowo - paulina@niskielaki.com.pl lub telefonicznie - tel. 606-852-746, chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące zawodów i treningów.

Zapraszamy na tor!

Oficjalna strona zawodów to www.niskielaki.com.pl.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!