Video podsumowanie treningów Molly Taylor

Molly Taylor ostro przygotowuje się do kolejnych startów w WRC. Jeden weekend spędziła na włoskich (asfaltowych) odcinkach, a kolejny na szutrowych - w ramach przygotowań do zbliżającego się Rajdu Finlandii.

Molly Taylor w swoim Citroenie DS3.
fot. info prasowe

Molly Taylor i Seb Marshall  mieli okazję poznać włoskie asfalty podczas Rally del Casentino 14 lipca. Załoga wystartowała Citroën DS3 R3 bez pomiaru czasu, otwierając stawkę zawodników z numerem ”0”.

Molly Taylor
fot. mollytaylor.com.au

Następny trening odbył się na nawierzchni szutrowej w ramach przygotowań do Rajdu Finlandii, gdzie Molly w ubiegłym roku uplasowała się na 9 miejscu w WRC Academy:

– Cieszę się z możliwości powrotu na oesy Rajdu Finlandii, a tymczasem pracuję z zespołem, aby zwiększyć moje wyczucie samochodu. Mam nadzieję, że testy przed rajdem pomogą w osiągnięciu dobrego wyniku – mówi Molly.

 Neste Rally Finland rozpocznie się startem z Jyvaskyla 2 sierpnia o 13:30 i zakończy w sobotę o godzinie 21:00. Molly i Seb mają do pokonania 1625 kilometrów z czego 303, to te pokonywane na czas, podzielone na 18 odcinków specjalnych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze