Victoria Beckham projektantką Range Rovera Evoque

Co ma wspólnego pani Beckham z najnowszą premierą Range Rovera? Okazuje się, że wiele. Właśnie objęła kreatywne stanowisko w koncernie i ma odpowiadać za design wnętrza limitowanej serii modelu Evoque.

fot. Range Rover
fot. Range Rover
fot. Range Rover

Victoria Beckham (36 l.) zaprezentowała niedawno – podczas imprezy z okazji 40-lecia firmy Range Rover w londyńskim Kensington Palace – najnowsze dziecko koncernu Range Rovera, model Evoque. Obecność artystki podczas premiery nie była przypadkowa, gdyż otrzymała ona propozycję zaprojektowania wystroju wnętrza Ecoque i została nowym dyrektorem kreatywnym ds. tej limitowanej edycji auta.
– Cieszę się, że będę mogła współpracować z Range Roverem. Lubię podejmować wyzwania i jestem na to gotowa. Nie wiem tylko od czego zacząć. To niesamowita okazja i jestem bardzo podekscytowana – powiedziała gwiazda.

Na przyjęciu współorganizowanym przez magazyn „Vogue”, gdzie nowy Range Rovera Evoque został oficjalnie zaprezentowany – Beckham określiła ten samochód jako „zapierający dech w piersiach”.

fot. Range Rover

Wszystko za sprawą Alexandry Schulman, redaktor naczelnej brytyjskiej edycji magazynu, która zapoznała Victorię z szefami koncernu samochodowego. Uważa, że połączenie świeżo upieczonej projektantki mody ze znaną motoryzacyjną firmą, to dobry pomysł.

W 2009 roku Land Rover zaprezentował koncepcyjny model LRX, który ma trafić do sprzedaży pod nazwą Range Rover Evoque. Jego oficjalna premiera nastąpi w drugiej połowie 2010 roku – podczas paryskiego salonu motoryzacyjnego – a do produkcji powinien zostać wprowadzony w połowie 2011. Będzie to najmniejszy, najlżejszy i jednocześnie najbardziej ekologiczny samochód marki. Do napędu posłużą prawdopodobnie trzy jednostki napędowe: 2,2-litrowy, czterocylindrowy turbodiesel, jednostka wysokoprężna o pojemności 2 litrów oraz 3,2-litrowy, sześciocylindrowy silnik benzynowy. Moc będzie przenoszona na dwa koła. Napęd 4×4 dostępny będzie opcjonalnie.

Więcej informacji o samochodzie na www.helloevoque.com

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze