Verva Racing Team rekrutuje także kobiety!

Do zespołu Verva Racing Team dołączy wkrótce jeden z najbardziej obiecujących polskich kierowców wyścigowych. Kim będzie? Może kobietą? Okaże się to już za miesiąc, gdy rozstrzygnie się startujący 31 stycznia otwarty nabór na drugiego, obok Giermaziaka, reprezentanta polskich barw w Porsche Supercup.

fot. Orlen

Orlen po raz kolejny ocenia potencjał i daje szanse młodym polskim zawodnikom. Tym razem koncern poszedł o krok dalej i ogłasza w pełni otwarty nabór na nowego kierowcę Verva Racing Team. Już we wtorek 31 stycznia otworzą się drzwi do wielkich wyścigów dla młodych utalentowanych polskich adeptów sportu motorowego, którzy otrzymają szansę na reprezentowanie biało-czerwonych barw na torach Formuły 1. Na przesłanie zgłoszeń kandydaci będą mieli czas do 8 lutego bieżącego roku.

Zaproszenie do uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym kierowane jest do kierowców z polskim obywatelstwem w wieku 17-26 lat, posiadających licencję wyścigową, udokumentowane doświadczenie w międzynarodowych seriach wyścigowych oraz spełniających wymagania formalne, konieczne do startów w serii Porsche Supercup, takie jak przygotowanie wyścigowe do rywalizacji w samochodach zamkniętych oraz odpowiednia budowa ciała (mniej niż 189 cm wzrostu i 90 kg wagi).

Nabór do zespołu VERVA Racing Team składać się będzie z czterech etapów. Pierwszym będzie przesłanie wypełnionych i podpisanych dokumentów: kwestionariusza oraz regulaminu, dostępnych na stronie vervaracingteam.pl. W drugiej fazie, spośród wszystkich przesłanych kwestionariuszy spełniających wymogi formalne, rada ekspertów wyłoni od 3 do 5 kandydatów, którzy wezmą udział w testach na torze wyścigowym, będących trzecim etapem rekrutacji. Na koniec rada we współpracy z Orlenem wybierze zawodnika, który dołączy do zespołu jako pełnoprawny członek załogi Verva Racing Team.

Ekipa Verva Racing Team zachęca utalentowanych kierowców do przesyłania zgłoszeń. Zawodnicy Porsche Supercup startują tuż przed Grand Prix Formuły 1. Udział w wyścigach tego formatu to olbrzymi prestiż dla kierowców, którzy będą mieli szansę zapoczątkować międzynarodową karierę wyścigową i zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami na świecie w swojej kategorii. Sukcesy Kuby Giermaziaka są dowodem na to, że zespół jest najlepszym miejscem do realizacji tych marzeń.

Szczegóły, wymogi formalne, regulamin oraz kwestionariusz dotyczące postępowania rekrutacyjnego dostępne są na stronie organizatora.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze