V runda Pucharu Kobiet Motocaina.pl

16 lipca 2010
Już w najbliższą niedzielę, 18 lipca, zapraszamy wszystkie Panie na rajdową dawkę adrenaliny! We Wrocławiu rozegra się V eliminacja Pucharu Kobiet Motocaina.pl. Możesz o tych zawodach przeczytać także w bieżącym numerze magazynu "Twój Styl".

To już półmetek zawodów, stworzonych specjanie dla kobiet, które chcą w bezpiecznych warunkach podnieść poziom swoich umiejętności za kierownicą. Gwarantujemy dobrą zabawę i dawkę adrenaliny w wyścigu o puchary i nagrody ufundowane przez Motocaina.pl.

Zwycięzczynie poprzedniej eliminacji Pucharu Kobiet Motocaina.pl
fot. Andrzej Browarny
W myśl regulamiu pod uwagę brane są wyniki z pięciu najlepszych eliminacji sezonu, więc każda z Pań (nawet tych, które jeszcze nie wystartowały w naszym cyklu) ma szansę na zwycięstwo w Pucharze klasyfikacji rocznej i walkę o cenną główną nagrodę!

Rywalizacja na torze przy ul. Niskie Łaki 5 we Wrocławiu gromadzi rzesze zawodników i kibiców, a warunkiem startu jest jedynie posiadanie prawa jazdy i samochodu z ważnym ubezpieczeniem oraz przeglądem technicznym. Wpisowe wynosi 100 zł.

Oficjalna strona zawodów to www.niskielaki.com.pl - gdzie znajdziecie wyniki poprzednich eliminacji, regulaminy i internetowe formularze zgłoszenia.

Wakacje to okres zabawy i wyzwań, jesteście na nie gotowe?

Więcej o Pucharze Motocaina.pl w bieżącym numerze magazynu "Twój Styl".

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!