Ultraluksusowy zestaw drinkowy

Ultraluksusowy zestaw drinkowy
To z pewnością będzie wymarzony prezent dla miłośników kolorowych alkoholi. Rolls-Royce przygotował specjalny koszyk z akcesoriami, który nie będzie dostępny dla każdego.

Jak informuje producent, jest to idealny prezent dla kogoś, kto lubi coś więcej poza tradycyjną lampką szampana. W tym celu został stworzony zestaw przy współpracy projektantki Siny Marii Eggl oraz ekspertów z sieci luksusowych hoteli Dorchester Collection.

Powstanie tylko 15 takich zestawów, a każdy z nich zostanie wykonany ręcznie. Budowa jednego zajmuje dwa miesiące. Oczywiście mogło tutaj zabraknąć najwyższej jakości materiałów takich jak naturalna skóra czy drewno z orzecha amerykańskiego. Zestaw zawiera wszystko, czego mógłby potrzebować barman. Począwszy od szklanek do odpowiednich drinków wyprodukowanych przez Teresienthal, poprzez mieszadła, sitko, nożyk, wiaderko na lód czy shaker. Nie zabrakło bawełnianych serwetek, drewnianej deski do krojenia oraz dwóch talerzy. Po otwarciu pudełka jest ono automatycznie podświetlane.

Zestaw "Cocktail Hamper" jest już dostępny poprzez sieć dealerską Rolls-Royce. Jednak cena nie została ujawniona. Zakładamy, że nie będzie tanio skoro powstanie tylko kilkanaście sztuk.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.