Trzecia eliminacja Pucharu Kobiet Motocaina.pl

W dniu 6 czerwca kobiety - amatorki wracają na wrocławski tor. Już w najbliższą niedzielę na torze kartingowym przy ulicy Na Niskich Łąkach 4, odbędzie się kolejna eliminacja Pucharu Kobiet Motocaina.pl.

Na poprzedniej eliminacji udało nam się uzyskać rekordową ilość sześciu zawodniczek w kobiecej klasie. Liczymy na więcej!

Zachęcamy więc serdecznie wszystkie panie, które posiadają samochód z ważnym ubezpieczeniem i przeglądem technicznym, do startu w zawodach. NLC to wyścigi samochodowe na prawdę dla każdego, a udział w zawodach na torze to bezpieczny sposób sprawdzenia swoich możliwości jako kierowcy, jak i również możliwości własnego samochodu.

Magda Becella przed startem.
fot. Andrzej Browarny

Wyścig będzie się składać z dwóch przejazdów, po cztery okrążenia toru, a mapka z konfiguracją trasy jest dostępna na stronie http://www.niskielaki.com.pl

Miejsce w klasyfikacji Pucharu Kobiet jest przyznawane w zależności od współczynnika osiągniętego miejsca w klasie do ilości startujących w niej zawodników. Po 2 eliminacjach w klasyfikacji Pucharu Motocaina.pl prowadzą dwie Magdy (Jurek i Becella) z 16 punktami na koncie, za nimi z 11 punktami plasuje się Wiktoria Stasiewicz, a punkt mniej ma Gwiazda – która wygrała ostatnią eliminację. Przed nami jeszcze 8 rund, więc wszystko może się zdarzyć!

Impreza na torze ma charakter majowego pikniku z adrenaliną, bo oprócz wyścigu czekają na Was: Play-Max wraz ze swoim symulatorem do gier, Mistrz Grilla z pysznym jedzeniem i stoisko Avon Cosmetics.

Mamy nadzieję, że pogoda nie zawiedzie i w niedzielę nad Niskimi Łąkami zaświeci słońce!

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze