Transport gazu na podwójnym gazie
Niezmiennie zaskakuje nas, że pod wpływem alkoholu może wsiąść za kierownicę nie tylko zwykły kierowca, ale także zawodowy, prowadzący dużą ciężarówkę z niebezpiecznym ładunkiem.
W Złotej Wodzie (powiat kielecki) inspektorzy ITD zatrzymali ciągnik siodłowy z cysterną służącą do transportu towarów niebezpiecznych. W chwili kontroli pojazd należący do polskiego przedsiębiorcy przewoził gaz ciekły.
Badanie alkomatem wskazało, że kierowca jest pijany, miał 0,74 promila w organizmie. Nietrzeźwego mężczyznę przekazano policjantom. Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Najnowsze
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
Awaria auta z dala od domu, przebita opona czy rozładowany akumulator to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Dowiedz się, jak działa ubezpieczenie assistance i dlaczego warto je mieć, aby w razie problemów na trasie uniknąć stresu oraz wysokich kosztów holowania i naprawy. -
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem
Zostaw komentarz: