Tragiczny wypadek karetki – nie żyje pacjentka!
Kierowcy karetek pomagają ratować życie, ale są tylko ludźmi. Czasami niestety mogą popełnić błąd.
Do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 11, między Koszalinem, a Bobolicami. Karetka wioząca 62-letnią kobietę zderzyła się z ciężarówką i wypadła z drogi.
W wyniku wypadku zostały ranne wszystkie trzy osoby podróżujące ambulansem i trafiły one do szpitala. Niestety nie udało się uratować przewożonej pacjentki, która zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Przyczyny wypadku bada teraz prokuratura.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca karetki zaczął pokonywać łuk drogi ze zbyt dużą prędkością. To wraz z mokrą nawierzchnią sprawiło, że zjechał on na przeciwległy pas, zderzając się z samochodem ciężarowym.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
Chińskie samochody dominują w Car of the Year Polska 2026. Niemcy daleko w tyle
Oto zapowiedź kolejnej edycji najważniejszego konkursu motoryzacyjnego w kraju - Car of the Year Polska 2026. Organizatorzy opublikowali oficjalną listę pretendentów do tytułu, która bije wszelkie rekordy pod względem skali. W tegorocznej rywalizacji wezmą udział 52 modele. Skąd pochodzą te auta? -
Lexus LBX – test: elegancja kontra kompromis. Czy to najlepszy crossover w swojej klasie, czy tylko najładniejszy?
-
Chiński szturm na polski rynek. Te marki zyskują na popularności najszybciej
-
Dlaczego regularny serwis auta to podstawa bezpiecznej jazdy?
-
Test Jeep Avenger BEV – najmniejszy z gamy, ale z dużym charakterem
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Po tym co zobaczyłem w Puszczykowie nic mnie już nie zdziwi.