Tragedia na Rajdzie Śląska! Zginęła pilotka jednej z załóg

Podczas piątej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski doszło do dramatycznego zdarzenia. Drugiego dnia rywalizacji miał miejsce śmiertelny wypadek.

Do tragedii doszło w sobotę o godzinie 11:00 na odcinku specjalnym Chybie (powiat cieszyński). Jak podają organizatorzy, samochód załogi numer 40 wypadł z trasy i uderzył w ogrodzenie. Z kolei policja dodaje, że Honda Civic zjechała z drogi na prostym odcinku, tuż przed zakrętem.

Kolejna załoga pojawiła się na miejscu minutę po zdarzeniu i natychmiast ruszyła z pomocą. Na miejscu zdarzenia niezwłocznie pojawiły się również dwa zespoły ratunkowe. Niestety w wyniku wypadku na miejscu zginęła pilotka – Agnieszka Pyra. Jej mąż Tomasz, siedzący za kierownicą, nie odniósł obrażeń, ale trafił do szpitala na badania.

W następstwie tego tragicznego wydarzenia, komitet organizacyjny Rajdu Śląska podjął decyzję o zakończeniu zawodów. Załogi, kibice oraz osoby zaangażowane w organizację rajdu, zgromadziły się przed Stadionem Śląskim, by uczcić pamięć zmarłej minutą ciszy.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze