Toyota Yaris kontra czołg

Kilka dni temu doszło do kuriozalnej stłuczki na jednej z niemieckich dróg. Toyota Yaris prowadzona przez studentkę, zmierzyła się z brytyjskim czołgiem Challenger II kierowanym przez młodego żołnierza.

Tym razem nie zdarzyło się to na rosyjskich drogach. Miejscem akcji był utwardzony kawałek jezdni, niedaleko Lippe, po którym poruszała się kolumna wojska. Wtem na drodze pojawiła się Toyota Yaris, która wymusiła pierwszeństwo na nadjeżdżającym czołgu Challenger II.

Za kierownicą Yaris znajdowała się 18-letnia studentka, którą uratowała szybka reakcja kierowcy czołgu. Zdążył nieco zwolnić. Mimo to wojskowa maszyna bez problemu przejechała po Toyocie, praktycznie ją miażdżąc.

Patrząc na obrazki widać, że niewiele brakowało by zdarzyła się tragedia. Na nic zdaje się strefa zgniotu i poduszki powietrzne, gdy samochód zderzy się z ważącym ponad 60 ton kolosem. Kierowca Toyoty może mówić o sporym szczęściu. Żołnierze po całym zajściu pomogli studentce odholować samochód. 

Straty oszacowane przez ubezpieczyciela samochodu wynoszą 13 200 dolarów. Tylko czołg wyszedł z całego zajścia bez zadrapań. 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Nie student tylko KOBIETA

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze