Toyota Corolla - polska cena i specyfikacja

Toyota Corolla - polska cena i specyfikacja
Corolla 12. generacji zadebiutuje w salonach w pierwszym kwartale przyszłego roku jako hatchback, kombi i sedan.

W podstawowym wyposażeniu nowej Corolli znajdziemy system automatycznego powiadamiania ratunkowego eCall, pakiet Toyota Safety Sense 2. generacji m.in. z inteligentnym tempomatem adaptacyjnym i systemem zapobiegającym kolizjom z innym pojazdami, pieszymi oraz rowerzystami, a także światła do jazdy dziennej LED, tylny dyfuzor i spojler oraz system audio z CD, USB i Bluetooth.

Toyota Corolla - polska cena i specyfikacja

W gamie modelu znajdą się silniki benzynowe oraz napędy hybrydowe. Corolla sedan będzie napędzana silnikiem 1.6 132 KM lub napędem hybrydowym 1.8 o mocy 122 KM. Nowy model z nadwoziem hatchback i kombi będzie dostępny z silnikiem 1.2 Turbo o mocy 116 KM lub dwoma układami hybrydowymi do wyboru, w tym zupełnie nowym napędem o mocy 180 KM z silnikiem 2.0.

Toyota Corolla - polska cena i specyfikacja

Corolla Hatchback będzie kosztowała od 75 900 zł za bazową wersję Active.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 2 ]
nolwy 2 miesiące temu
sedan piękny jest, tylko ta cena... nie za duża ?
0
0
Odpowiedz
xawier 2 miesiące temu
jest to nowa odsłona corolli, otrzyma nowy silnik 2.0 180KM, na dodatek z tym silnikiem będzie w pakiecie comfort. Także cena według mnie jest adekwatna do tego co proponuje toyota
1
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.