Toyota Aygo – polska premiera na targach w Poznaniu

Podczas salonu samochodowego w Poznaniu odbyła się premiera Toyoty Aygo po faceliftingu. Jaka jest?

Nowa Toyota Aygo, której front zdobi trójwymiarowy znak X, zaś z przodu i z tyłu pojawiły się przeprojektowane światła LED, to jedyny model w segmencie, w którym pełne światła LED są oferowane w standardzie. Samochód otrzymał także mający odznaczać się cichą pracą silnik o większej mocy i bardziej komfortowe zawieszenie.

Fani sportów motorowych nie mogą pominąć jednak w Poznaniu sportowego sektora na stoisku Toyoty, którego gwiazdą będzie Yaris WRC – samochód, który zapewnił Toyocie dwa miejsca na podium w tegorocznej edycji Rajdu Monte Carlo. Tuż obok stanie Yaris GRMN o mocy 212 KM.

Zaangażowanie Toyoty w rozwój elektromobilności jest widoczne w części poświęconej zelektryfikowanym samochodom. Można na niej obejrzeć wodorową Toyotę Mirai, Priusa 4. generacji, ładowanego z gniazdka Priusa Plug-in Hybrid oraz Toyotę C-HR Hybrid. W strefie 4×4 znajdzie się debiutujący kilka miesięcy temu Land Cruiser 8. generacji, RAV4 Hybrid oraz przygotowany specjalnie na targi w Poznaniu Hilux pokryty specjalnym zmieniającym kolory lakierem.

Dla melomanów Toyota przygotowała instalację prezentującą walory systemu nagłośnienia w Toyocie C-HR, który specjaliści JBL opracowali w ramach ścisłej współpracy z zespołem projektantów crossovera.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze