Top Gear nowe odcinki 21 serii w BBC Knowledge

W nowej, 21. serii Top Gear, Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May wyruszają w wielką podróż przez Ukrainę w trzech małych samochodach z jeszcze mniejszymi silnikami oraz podejmują niezdarną próbę nakręcenia na zlecenie rządu filmu o bezpieczeństwie na drodze.

Jest też nowa sportowa Alfa 4C ścigająca się z bardzo nietypowym quadem, fantastyczny McLaren P1 dający popalić Belgii, niesamowity sześciokołowy Mercedes na pustyni i niezwykły widok – James May w Caterhamie.

Ekipa Top Gear (od lewej stoją): James May, Richard Hammond, Jeremy Clarkson.
fot. BBC

W programie zobaczymy również monumentalną dwuczęściową wyprawę przez dzikie zakątki Birmy, podczas której prezenterzy podróżują trzema ciężarówkami – to może okazać się najtrudniejszym ze wszystkich zadań w Top Gear.

Richard Hammond
fot. BBC

A już w pierwszym odcinku nowej serii Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May wpadają w nostalgiczny nastrój: starają się udowodnić, że hatchbacki modne w okresie ich młodości były lepsze niż ich współczesne odpowiedniki. Clarkson siada za kierownicą Volkswagena Golfa GTI, Hammond wybiera Vauxhalla Nova SRi, a May – Forda Fiestę XR2i. Cała trójka wyrusza  w podróż, w czasie której czeka ich szereg przygód – między innymi wyjątkowo nieprzyjemny podjazd na wzgórze i niecodzienna wizyta w supermarkecie. Wyprawa zakończy się na dawnym poligonie wojskowym w Walii, gdzie nasi prezenterzy i ich nie pierwszej młodości maszyny będą musieli stawić czoła członkom Policji Top Gear— uzbrojonym po czubki sumiastych wąsów. W tym samym odcinku wystąpi też Hugh Bonneville – odtwórca głównej roli w nadawanym w BBC Two serialu komediowym „W1A” – który będzie miał okazję sprawdzić się w roli kierowcy jako „Gwiazda w samochodzie za rozsądną cenę”.

Stig.
fot. BBC

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze