To była najdroższa jazda testowa w jego życiu

O Polsce znów głośno w świecie motoryzacji. Niestety nie za sprawą przełomowych osiągnięć, ale przez jeden, dość kosztowny wybryk z szybkim i bardzo drogim Audi RS6.

Kilka dni temu w Poznaniu doszło do kolizji samochodu z tramwajem. Niby nic nadzwyczajnego – takie rzeczy się przecież dzieją. Jednak jednemu z uczestników ruchu udało się zarejestrować całe zdarzenie.

Spokojny dojazd do skrzyżowania, postój na światłach i nagle z lewej strony pojawia się niczym błyskawica niebieskie Audi RS6. Kierowca rozpędzonego Audi omija stojący samochód, wjeżdża na skrzyżowanie i ładuje się wprost pod nadjeżdżający tramwaj.

Jak donoszą lokalne media, kierowca RS6 wyszedł ze zdarzenia na szczęście bez szwanku. Nie można tego powiedzieć o Audi RS6, które nadaje się już tylko do kasacji.

Samochód należał do jednego z poznańskich dealerów tej marki. Ten konkretny egzemplarz był jeszcze kilka dni temu wystawiony na popularnym serwisie ogłoszeniowym za ponad pół miliona złotych. Kilka godzin po zdarzeniu ogłoszenie było już nieaktualne.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze