Paula Lazarek

Ten skuter sprzedaje się w Polsce jak ciepłe bułeczki – padła rekordowa liczba

Powiększony schowek pod siedzeniem, gniazdo ładowania USB typu C i zapłon obsługiwany za pomocą systemu bezkluczykowego Smart Key to udogodnienia, które doceniają klienci.

Honda PCX jest lekka i zwrotna. To bardzo ceniony środek lokomocji również na polskim rynku, gdzie właśnie dzisiaj została sprzedana rekordowa 2500. sztuka modelu PCX. Na nabywcę tego właśnie egzemplarza czeka nagroda-niespodzianka przygotowana przez polski oddział Hondy. Rekordowy model został nabyty w salonie Profi w Łodzi.

Wg producenta nowoczesne wzornictwo świetnie pasuje do miejskiego stylu życia, a kompaktowe wymiary sprawiają, że doskonale radzi sobie na zatłoczonych ulicach, parkowanie nim nie stanowi problemu, a w Polsce w dodatku nic nie kosztuje.

PCX125 to skuter podążający z duchem czasu, a model na rok 2021 zdecydowanie kontynuuje ten trend. Otrzymał on nowy, udoskonalony czterozaworowy silnik Smart Power Plus (eSP+), zgodny z wymogami EURO5, wyposażony w układ HSTC (Honda Selectable Torque Control).

Przeprojektowaną ramę połączono z tylnym zawieszeniem o większym skoku i zastosowano większe opony. Pojazd zapewnia też niskie koszty eksploatacji, jako że średnie zużycie paliwa kształtuje się na poziomie 2,1 l/100 km (tryb pomiarowy WMTC).

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze