Telefon od Land Rovera – odporny na wszystko

Ciągle obijasz swoj telefon komórkowy, zdarzyło Ci się podczas wakacyjnej przygody utopić aparat, a może notorycznie zbijasz szybkę? Teraz producent telefonów wraz z Land Roverem opracowali aparat oporny na Twoje pomysły.

fot. Sonim

Telefon komórkowy już dawno temu przestał być wyłącznie urządzeniem do komunikowania się z innym ludźmi. Zwiększają się wymagania użytkowników, którzy oczekują oryginalnych, niestandardowych produktów mobilnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. Są takie modele telefonów, których można używać niemalże w każdych warunkach. 

Na polskim rynku pojawiła się niedawno w sieci Volbis limitowana edycja telefonu Sonim XP3 Land Rover Edition GPS. Charakteryzuje się ona nie tylko „odpornym” wyglądem, wysoką tolerancją na skrajne temperatury – od minus 20 stopni Celsjusza do 60 stopni powyżej zera. Może towarzyszyć nam podczas kąpieli – bezproblemowo działa w wodzie przy zanurzeniu do 1 metra przez 30 minut. Jego ekran TFT odporny jest na zarysowania oraz na upadek z wysokości do 2 metrów. 

Oczywiście telefon ten posiada standardowe funkcje m.in.: WAP, Bluetooth, wbudowany zestaw głośnomówiący i radio FM oraz aparat fotograficzny 2 MPX. Dla kierowców, zwłaszcza tych preferujących „trudne” drogi, użyteczna może być nawigacja GPS w telefonie, która może się okazać bezcenna podczas podróży po leśnych trasach i bezdrożach. Aparat posiada też slot na karty pamięci MicroSD, na której można zapisać na przykład mapy potrzebne do nawigacji GPS. Telefon ma niespotykanie długi okres gwarancji – 3 lata.

Dla maniaczki przygód w terenie: XP3 Land Rover Edition kosztuje 1899 zł.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze