Targi Caravans Salon Poland już w październiku w Poznaniu

Jedna z dwóch największych i najważniejszych imprez dla branży caravaningu w Polsce, gromadzi, co roku niemal 5 tysięcy uczestników i gości. W obecnym, wyjątkowo udanym jak na razie sezonie dla branży, będzie to doskonała okazja do podsumowania roku i prezentacji nowości na sezon 2021.

Caravans Salon, czyli świat caravaningu w jednym miejscu i czasie
Podróżowanie na czterech kółkach, pola kempingowe i biwaki, przeżywają w Polsce gwałtowny rozkwit. Polacy pokochali kampery, przyczepy kempingowe i podróżowanie na własnych zasadach. Obecny rok, jest również pomimo pandemii wyjątkowo udany dla branży caravaningowej. Caravans Salon Poland będzie, zatem, jak zawsze, miejscem spotkania branży i promocji idei caravaningu.
Targi caravaningowe w Poznaniu to nie tylko ważne spotkanie przedstawicieli branży: najważniejszych producentów, dystrybutorów i wypożyczalni sprzętu. To przede wszystkim jedna z niewielu okazji dla fanów caravaningu, biwaków i turystyki alternatywnej, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą najważniejszych marek na rynku, bezpośrednio ją porównać i nawiązać kontakt z kompetentnymi doradcami: np. w kwestii planowania wyjazdu. 

Każdego roku podczas Caravans Salon ma miejsce wiele transakcji zakupu kamperów i przyczep oraz rezerwacji terminów w wypożyczalniach a zwiedzający chętnie doposażają się na sezon zimowy i kolejny sezon wiosenno-letni, korzystając z promocji i ofert specjalnych na akcesoria i sprzęt.

Premiery, nowości i promocje 
Caravans Salon Poland zyskuje swój prestiż również dzięki polskim premierom kamperów i przyczep. W ubiegłym roku w Poznaniu pokazano premierowo aż 6 pojazdów marek takich jak: Frankia, Hobby, Benimar czy nasze polskie Globe Traveler. Ważna dla targów jest również obecność najważniejszych branżowych partnerów medialnych oraz patronaty stowarzyszeń branżowych. 

Targi Caravans Salon Poland już w październiku w Poznaniu

Dla zwiedzających targi w Poznaniu to okazja do zobaczenia i własnej oceny nowości rynkowych, ale również do skorzystania z ofert specjalnych i promocji producentów oraz czołowych wypożyczalni kamperów i sprzętu, które są zawsze licznie reprezentowane podczas targów.  Wielu renomowanych producentów prowadzi również sprzedaż akcesoriów i części podczas Caravans Salon, jest to, więc świetna okazja do zakupów. 

Zlot Caravaningowy i Mistrzostwa Polski 
Nieodłącznym elementem Caravans Salon Poland jest organizacja Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego, który w tym roku odbędzie się po raz XI (wcześniejsze edycje odbywały się zarówno podczas Caravans  Salon jak i podczas Poznań Motor Show). 

Targi Caravans Salon Poland już w październiku w Poznaniu

W tym roku organizatorzy, również ze względów bezpieczeństwa dla zdrowia uczestników, przygotowali więcej miejsca na ekipy zlotowe, dzięki czemu liczba uczestników zlotu może przekroczyć 150 ekip. Parcele na zlot zostały podzielone na dwie kategorie: Małe o powierzchni 27 m2 (3×9) oraz duże o powierzchni 40 m2 (4×10). 

Dodatkową atrakcją podczas zlotu jest organizacja Mistrzostw Polski Kierowców Kamperów, które w tym roku odbędą się po raz trzeci. W tym roku organizatorzy zapowiadają skupienie się na konkurencjach jazdy precyzyjnej i bezpiecznej, aby promować taki sposób jazdy wśród kierowców kamperów.

Targi Caravans Salon Poland już w październiku w Poznaniu

Pierwsi uczestnicy już potwierdzają obecność
Pierwsze marki już potwierdzają swoją obecność podczas wydarzenia, można, więc spodziewać się dużego zainteresowania oraz dobrej reprezentacji czołowych marek. Dzięki obecności CarGo Group nie zabraknie pojazdów takich marek jak Frankia, Bavaria, Hobby czy Challenger. Miejsca na Ogólnopolski Zlot Caravaningowy również znikają w szybkim tempie, dlatego warto się pośpieszyć z ich rezerwacją. 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze