Taki będzie nowy Volkswagen California

Volkswagen Samochody Użytkowe prezentuje pierwsze szkice i informacje na temat nowej Californii 6.1.

Volkswagen Samochody Użytkowe sprzedaje rocznie ponad 18 000 egzemplarzy modelu California (dane z 2018 roku), co sprawia, że ​​jest to samochód kempingowy nr 1 na świecie. Producent udoskonalił kampera wprowadzając zmiany w przestrzeni mieszkalnej i sypialnej. Co więcej, kierowca i pasażer siedzą przed przeprojektowaną tablicą rozdzielczą, która zawiera nowe wskaźniki (analogowe lub cyfrowe oferowane po raz pierwszy). Nowe są również systemy multimedialne z dostępem do internetu.

Podobnie jak zaprezentowany wiosną Multivan 6.1, od teraz również nowa California 6.1 jest wyposażona w elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego. Volkswagen Samochody Użytkowe wyposażył kampera w wiele nowych systemów wspomagających, takich jak – na przykład – Lane Assist, Side Protection i Trailer Assist,  co sprawia, że ​​manewrowanie z przyczepą jest dziecinnie łatwe. Ponadto asystent bocznego wiatru sprawia, że ​​podróżowanie Californią 6.1 jest jeszcze bezpieczniejsze.

Nowa California 6.1 zostanie wprowadzona na rynek z nowoczesnymi silnikami wysokoprężnymi o pojemności dwóch litrów i mocy do 199 KM. Nowa generacja kampera będzie świętować swoją światową premierę pod koniec sierpnia podczas Caravan-Salon w Düsseldorfie. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze