Tak będzie wyglądać odnowiona Skoda Superb

Wyraziste przednie reflektory, światła przeciwmgielne z charakterystycznym wykończeniem oraz szeroki grill, o drobnym, pionowym żebrowaniu – to tylko niektóre cechy odświeżonego Superba. Skoda zaprezentowała pierwsze szkice zmodernizowanej wersji, która zadebiutuje w maju.

W odświeżonym, Superbie logo marki z tyłu po raz pierwszy zastąpi napis „SKODA”. To tylko jeden z wielu elementów, jakie zmieni face lifting. Powinien wpłynąć on także na wygląd zderzaków oraz reflektorów.

We wnętrzu można spodziewać się unowocześnionego systemu infotainment, nowych wzorów tapicerek oraz elementów wykończenia deski rozdzielczej. Skoda nie przeprowadzi tu raczej rewolucji.

Ważnym krokiem będzie wprowadzenie wersji hybrydowej do gamy silnikowej Superba. Układ zapożyczony z Volkswagena Passata GTE składa się z silnika 1.4 TSI oraz agregatu elektrycznego, dając w sumie 218 KM.

Zmodernizowana Skoda Superb zadebiutuje podczas mistrzostw świata w hokeju, które jeszcze w tym miesiącu rozegrane zostaną w Bratysławie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze