Tajemnicza kraksa – nagle wpadł w bariery

Tajemnicza kraksa – nagle wpadł w bariery
Ostry łuk oraz śliska nawierzchnia bywają zdradliwe i są przyczyną niejednej stłuczki. Tylko, że w tej sytuacji nie powinny one mieć znaczenia. Co więc się stało?

Nagranie przedstawia samochód, który wjeżdża na drogę ekspresową z raczej niedużą prędkością. Nagle auto wpada w poślizg, kierowca próbuje go opanować, ale ostatecznie uderza w bariery energochłonne.

Jak doszło do tego zdarzenia? Autor nagrania twierdzi, że poruszał się z prędkością 55 km/h i na wyjściu z łuku zablokował się hamulec na przednim lewym kole, co doprowadziło do kolizji. Przekonuje was takie tłumaczenie?

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 2 ]
aaaa 2 miesiące temu
nie przekonuje - to jest evidentna utrata przyczepnosci kol tynych - najpierw zarzuca tylem na lewo i przy probie kontrowania i najprawdopodobniej wcisniecia hamulca , manewr powrotu poglebia sie za czym idzie przerzut tylu samochodu przez prawna strone
1
0
Odpowiedz
Hwdp > aaaa 2 miesiące temu
Dokladnie tak.
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.