Szybcy i wściekli 6?

Po ogromnym sukcesie kasowym " Szybkiej piątki" (Fast Five), gdzie Film w pierwszym tygodniu zarobił na świecie ponad 86 milionów dolarów, zapadał decyzja - będzie następna część. Znamy już datę premiery.

Kolejna przygoda na ekranach już w 2013 roku.
fot. blogspot

Nie bez powodu produkcje filmowe to najlepszy towar exportowy w Stanach Zjednoczonych. Wkońcu pracują tam między innymi ludzie, którzy w 2001 roku uwierzyli, że film z małym budżetem, bardzo prostą fabułą, poruszający temat wyścigów ulicznych podbije światową publiczność i zapoczątkuje sagę kasowych produkcji.

6 maja miała miejsce premiera 5 już części „Fast Five” przygód Doma i Briana. Po kolejnym wielkim sukcesie  studio NBC Universal wyznaczyło już datę pokazu kolejnej odsłony. „The Fast and Furious 6″, gdyż tak brzmi oryginalny tytuł filmu ma ukazać światło dzienne w maju 2013 roku.

Na chwilę obecną producenci potwierdzili, że scenariusz do filmu napisze Chris Morgan, a za kamerą stanie Justin Lin, który wyreżyseruje obraz. Oczywiście nie zabraknie głównych bohaterów Doma (Vin Diesel) i Briana (Paul Walker). W kolejnej części potwierdzono również udział Michelle Rodriguez, Jordany Brewster oraz Dwayna „The Rock” Johnsona.

Jak zapewniają twórcy filmu, szósta część będzie najbardziej niebezpieczną przygodą spośród dotychczasowych.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze