
Szef Google kupił żonie Ferrari
Niewiele osób wie, że żona jednego z szefów koncernu Google uwielbia supersamochody z włoskiej stajni z Maranello. W tym roku dostała wyjątkowy prezent z okazji urodzin.
Benjamin Sloss to jeden z najważniejszych dyrektorów koncernu Google. Wraz z żoną Christine uwielbiają przejażdżki supersamochodami po torze. Dlatego w tym roku postanowił on zaskoczyć małżonkę podczas wycieczki na tor Fioriano.
Od jakiegoś czasu małżeństwo posiada w swojej stajni model 599 XX, czyli ekstremalną maszynę do zabaw na torze. Auto na co dzień jest garażowane w siedzibie Ferrari, ale właściciele mogą w każdej chwili zabrać je na tor by poszaleć.
Gdy przyjechali na miejsce, jej oczom ukazał się całkowicie nowy model Ferrari FXX K w charakterystycznym żółtym kolorze. Nie wiemy, jak Christine Sloss zareagowała na ten prezent, ale z pewnością zrobiła kilka kółek na torze testowym.
W garażu państwa Sloss znajdują sę takie modele jak Ferrari LaFerrari, 458 Speciale, a także McLaren P1 i 12C Spider. Gamę samochodów uzupełnia potężny Ford Raptor.
Najnowsze
-
Elektryk czy hybryda – co bardziej opłaca się w leasingu?
Coraz więcej firm i osób prywatnych zwraca uwagę na ekologię i koszty użytkowania aut. Rosnąca popularność napędów alternatywnych wypiera tradycyjne rozwiązania, ale rodzi pytanie: co w leasingu bardziej się opłaca – hybryda czy elektryk? -
Nocleg pod namiotem czy w kamperze? Porównanie opcji dla fanów motoryzacji
-
Test Peugeot 408 GT: masaż na trasie i pazury na ulicy
-
Test Ford Bronco Badlands – powrót legendy na bezdroża
-
Mercedes Vision V: gdzie podziała się motoryzacja, a pojawił się… 65-calowy telewizor?
Zostaw komentarz: