Superszybkie sanki Volkswagen GTI

Na fali zimowych produktów sygnowanych logiem koncernów samochodowych, pojawiły się kolejne - sanki. Nie byle jakie, bo stworzone specjalnie przez Volkswagena i oznaczone jak GTI oraz tradycyjne sanki drewniane, z tą jedną różnicą, że są... składane.  

Sanki Volkswagen GTI
fot. Volkswagen

Sanki GTI zbudowane są z odpornego na zimno tworzywa sztucznego. Jednoosobowy pojazd o ergonomicznym kształcie ma jeszcze jedną zaletę – jest bardzo lekki, a zamontowana linka z uchwytem dodatkowo ułatwia przenoszenie sanek. Należy też wspomnieć, że samo logo GTI sprawia, że sanki będą uznawane za najszybsze na stoku 😉

Tradycyjne sanki
fot. Volkswagen

 

Natomiast dla osób lubiących nieco bardziej tradycyjne wyroby, Volkswagen przedstawił drewniane sanki, zbudowane z wytrzymałego drewna. Po całej zabawie można je złożyć i bez problemu przetransportować samochodem, czy schować do szafy – nie będą zajmowały wiele miejsca.

Sanki możemy zakupić na stronie Volkswagena w e-sklepie, u partnerów i dealerów. Zapłacimy za nie od 210 złotych (sanki tradycyjne) do 270 złotych (za sanki z logiem GTI z tworzywa sztucznego).

Ciekawe, czy wyrób Volkswagena posiada śnieżny-assistance?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze