SuperOes w Kielcach także dla kobiet!

Jeżeli jesteś kobietą, która chce się sprawdzić za kółkiem na prawdziwym torze, poznać wielu ciekawych ludzi, zdobyć doświadczenie i rywalizować z innymi kobietami - jest okazja!

Już 26 lipca odbędzie się kolejna runda SuperOes na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Impreza ta słynie z dobrej, sprawnej organizacji, zróżnicowanych stopni trudności poszczególnych sekcji toru i… tego że dominują ją faceci. Kilka uczestniczących w tych zawodach kobiet wpadło na pomysł by stworzyć klasę tylko dla pań – gdzie potrzebnych jest minimum 5 uczestniczek – zorganizować się na jedną z wakacyjnych rund i zwołać kobiety z całej Polski.

Zależy nam na tym, żeby motoryzacyjne kobiety, które uwielbiają samochodową rywalizację pojawiły się w jednym miejscu, w wyznaczonym terminie. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, poglądów, wreszcie do poznania się i świetnej zabawy na torze połączonej z rywalizacją o miejsca na podium. Dla każdej z wygranych puchar byłby świetną pamiątką tego pozytywnie szalonego dnia!mówią zgodnie pomysłodawczynie.

Liczba miejsc na tą imprezę jak zwykle jest ograniczona. Zamyka się ona w 100 autach. Możliwość zapisania się będzie możliwa już zapewne w okolicach 14 lipca. Zachęcamy więc wszystkie panie chcące wziąć udział w wydarzeniu do jak najszybszego zgłoszenia swego autka i opłacenia wpisowego – dzięki temu organizator będzie mógł przygotować oddzielną klasę i nagrody.

Kiedyś była inicjatywa stworzenia kategorii kobiet – niestety za mało uczestniczek stawiało się na kolejne rundy. Tym razem organizator jest w stanie przychylić się do naszej prośby, gdy tylko pokażemy że kobiety też chcą trochę powalczyć!dodaje z uśmiechem Iga z GreenRaceTeam.

Jeżeli któraś z Was będzie pierwszy raz w tym miejscu i potrzebna będzie pomoc w sprawach organizacyjnych, zgłoście się o wskazówki do aut oklejonych wlepkami motocaina.pl.

Nie ważne czym jeździsz, ważne jak jeździsz!

Zachęcamy do śledzenia strony http://automobilklub.kielce.pl/ w oczekiwaniu na formularz zgłoszeniowy. A my będziemy informować na bieżąco na stronach motocainy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze