Supermodelka Karlie Koss w reklamie Mercedesa CLA

Mercedes-Benz przedstawił klip promocyjny modelu CLA. Tą krótką produkcją niemiecki producent zdecydowanie zasłużył sobie na tytuł najlepszej reklamy modelu debiutującego podczas salonu samochodowego w Detroit.

W roli głównej zagrała supermodelka Karlie Koss. Nie ma czego ukrywać – pozytywne wrażenia wizualne są gwarantowane – nie tylko dzięki obecności pięknej i subtelnej kobiety, ale również fantastycznych krajobrazów oraz impoującego modelu. Świetne ujęcia dopełniają ten harmonijny obraz. 

Uważamy, że to świetna forma promocji. Mercedes udowodnił, że skuteczna reklama to niekoniecznie obecność roznegliżowanych modelek o zachowaniu pełnym dwuznaczności.

Najnowsze

Speed Sisters, wyścigowy team kobiet z Palestyny

Team wyścigowy Speed Sisters z Palestyny to pierwsza taka kobieca ekipa na Środkowym Wschodzie. W walce o marzenie pokonały wszystko: presje społeczną, wątpliwości rodziny, nawet przepisy.

Dziewczyny czują ważność swojej misji. Nie chodzi tylko o pasję sportową – uczestnictwo w wyścigach pozwala im promować cechy, które nie są generalnie pożądane u arabskich kobiet: niezależność, upór, wolę walki.

„Za kierownicą naprawdę pojmuję, czym jest istota wolności. Kiedyś kobieta z Palestyny zwycięży w wyścigu Formuły 1” – mówi z przekonaniem Mona Ennab ze Speed Sisters.

To od niej właściwie wszystko się zaczęło. Khaled Khadoura, fundator i prezes Palestinian Motorsport & Motorcycle Federation, zauważył ją, kiedy ścigała się z chłopcami z dzielnicy.

Była jeszcze dzieckiem. Zaczynała od kartingu i już wtedy wspomina, że nie było łatwo. Mężczyźni śmieli się z niej, wykpiwali. Proces akceptacji był długi, ale dziś, zdaniem Mony, koledzy kierowcy są dla dziewczyn największym wsparciem.

Betty Sa’adeh urodziła się w Meksyku. Karierę wyścigową rozpoczęła w 2010 roku, rok później była najlepszą z kobiet kierowców w Palestynie.

„Chcę pokazać, że w Palestynkach kryje się więcej, niż pokazują stereotypy medialne” – mówi.

Speed Sisters
fot. materiały prasowe

Suna Aweida pełni funkcję kapitana drużyny. Karierę wyścigową zakończyła w 2010 roku – była jedną z pierwszych kobiet w Palestynie, które się tym zajmowały, i osiągnęła pozycję w pierwszej dziesiątce kierowców w kraju.

Kolejna na liście jest Noor Diaoud, urodzona w Teksasie, wychowana w Jerozolimie i wykształcona w Szwajcarii. Była w olimpijskiej drużynie pływackiej, grała też zawodowo w piłkę nożną. Obecnie skupia się na wyścigach Formuły 3. Była pierwszą Palestynką, która wystartowała (i wygrała) w wyścigu w Izraelu, czyniąc kolejny krok w stronę wyścigów międzynarodowych. Fascynuje ją drifting.

I wreszcie beniaminka zespołu, jego najmłodsza członkini – Sahar, jedyna, która nosi hidżab.

Jak łatwo się domyślić, ekipa Speed Sisters boryka się z ciągłymi problemami finansowymi i brakiem chętnych sponsorów. Dziewczynom nie jest łatwo się przebić. Pochodzą z różnych klas i środowisk, i chociaż pozornie tak bardzo się od siebie różnią, łączy je silne poczucie narodowej tożsamości. I miłość do sportu motorowego, oczywiście.

Najnowsze

Sprzedam skórzany kombinezon motocyklowy dla kobiety

Na sprzedaż skórzany kombinezon motocyklowy:

– spodnie Louis rozmiar 36

– kurtka Ashman rozmiar 40.

Stan spodni oceniam na idealny, a kurtki na bardzo dobry.

Cena: 270 zł + koszt wysyłki.

Jest możliwość sprzedaży osobno.

Pytania proszę kierować na numer telefonu 605986188, e-mail: karolina.karolewicz@onet.pl lub na gg: 5972810.

Najnowsze

Sprzedam Opla Corsa – 8 000 złotych

Opel Corsa C 1.2, auto technicznie w stanie bardzo dobrym, wszystkie części eksploatacyjne w stanie dobrym, nic nie trzeba wymieniać.

Ma wspomaganie kierownicy, poduszkę powietrzną kierowcy, immobiliser, centralny zamek z alarmem oraz firmowe radio CD.

Silnik o pojemności 1200 ccm jest idealny dla tego autka, któremu nie brakuje dynamiki a zarazem nie pali zbyt wiele.

Auto na oponach zimowych, dodaję również opony letnie.

Cena: 8 000 zł

Samochód do obejrzenia w Warszawie na Mokotowie (okolice metra Wilanowska). Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 698 719 257 bądź mailowy kasiab93@o2.pl.

Najnowsze

Kolejna wersja Hondy NSX Concept w Detroit

Podczas salonu samochodowego w Detroit mogliśmy zaobserwować ewolucję w konstrukcji i stylizacji kolejnej wersji modelu NSX Concept. Po raz pierwszy pokazano też kierunek, w jakim rozwija się koncepcja jego wnętrza.

Prezentowana odmiana NSX pozostaje wierna oryginalnej koncepcji stylistycznej, z niską, ale szeroką bryłą nadwozia. Ideą, która przyświecała projektantom opracowującym wnętrze, było zapewnienie płynnej „współpracy człowieka z maszyną”.

Do napędu tego modelu wybrano centralnie umieszczony silnik V6 z bezpośrednim wtryskiem paliwa, połączony z opracowanym przez Hondę układem Sport Hybrid SH-AWD (Super Handling All -Wheel Drive), który przenosi napęd na wszystkie koła.

fot. Honda

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nowy NSX opracowywany jest przez globalny zespół badawczo-rozwojowy prowadzony przez projektantów i inżynierów Honda R&D Americas, Inc. z ośrodków w Los Angeles w Kalifornii oraz z Raymond w Ohio. Nowy NSX będzie produkowany na terenie USA, w nowych zakładach w centralnej części stanu Ohio.

Nowy NSX Concept trafi także na stoisko Hondy na genewskim salonie samochodowym, który odbędzie się w marcu 2013 roku.

Najnowsze