Spotkanie miłośników Dacia

W najbliższą sobotę w salonie Renault w Warszawie odbędzie się spotkanie fanów marki Dacia. Przewidziano wiele atrakcji, konkursów, zabawy dla dzieci oraz jazdy testowe poszczególnymi modelami marki.

Dacia Sandero
fot. Dacia

Spotkanie odbędzie się w salonie Renault Warszawa Puławska, przy ul. Puławskiej 621 B.
W programie przewidziano m.in.: bezpłatną weryfikację stanu technicznego samochodów Dacia, którymi przybędą uczestnicy, możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, w których do wygrania jest m.in. weekend z Dacią Sandero Stepway lub szkolenie w Szkole Jazdy Renault oraz specjalne konkursy dla dzieci. Spotkanie odbędzie się w godzinach: 12.00-16.00. 

W spotkaniu udział wezmą również osoby zrzeszone w Dacia Klub Polska – niezależnym, internetowym forum dyskusyjnym dla osób zainteresowanych samochodami tej marki. Dacia Klub Polska to właściciele, użytkownicy, osoby zajmujące się samochodami zawodowo oraz po prostu sympatycy marki Dacia. Wśród klubowiczów najwięcej zwolenników mają modele wyprodukowane po przejęciu firmy przez koncern Renault, ale są również pasjonaci wcześniejszych modeli. Sobotnie spotkanie będzie też okazją do dołączenia do klubu sympatyków marki Dacia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze