Specjalny rower dla fanów BMW M2

Kilka tygodni temu BMW wprowadziło na rynek model M2, który jest duchowym następcą legendarnego BMW M3 E30. Tym razem bawarska marka przygotowała gadżet dla właścicieli i fanów tego samochodu.

Oto specjalnie zaprojektowany rower o nazwie Cruise M Bike Limited Edition. Jednoślad został zainspirowany wyglądem 365-konnego coupe. Hydroformowaną ramę pomalowano specjalnym lakierem Long Beach Blue, a tuż przy kierownicy posiada przetłoczenie, które nawiązuje do motocyklowego baku. 

Rower wyposażono w hydrauliczne hamulce tarczowe, 28-calowe koła oraz 30-biegowe przerzutki. Fotel oraz sztyca są wykonane z włókna węglowego żeby obniżyć masę. Na rowerze pojawiają się także emblematy z literką „M”.

Niestety żeby załapać się na ten wyjątkowy rower, trzeba się pospieszyć. Powstanie zaledwie 1500 egzemplarzy, które pojawią się u dealerów BMW. Niestety nie będzie to tani gadżet. Cena roweru Cruise M Bike Limited Edition to 1400 euro.

Rower spod znaku BMW to żadna nowość. Bawarska firma produkuje jednoślady przez ponad 60 lat. Inżynierowie zapewniają, że jazda tym modelem dostarczy wyjątkowych wrażeń z jazdy. Zupełnie jak nowe BMW M2 Coupe.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

stereotypowy właściciel BMW nigdy nie jeździ rowerem 😛 a tak serio to w cenie tego lepiej kupić jakąś dobrą indiane

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

1400 euro?! to ja wolę za 1400 złotych mieć rower z media experta taki, że kopara opada!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze