Smartfon od Land Rovera

Smartfon od Land Rovera

13 maja 2016
Plejada gadżetów z logo producentów samochodów cały czas się powiększa. Już niebawem Land Rover wprowadzi do sprzedaży telefon sygnowany swoim logo. Ma on być wyjątkowo wytrzymały - zupełnie jak auta tej marki.
Loading module...

Land Rover pracuje właśnie nad smartfonem, który może zainteresować fanów tej marki. Założenie jest bardzo proste. Ma być wytrzymały, aby wpisywać się idealnie w misję brytyjskiej marki.

Nad projektem pracują inżynierowie Land Rovera, ale pomagają im w tym specjaliści z firmy Bullitt Group, która wcześniej stworzyła słuchawki z logo JCB oraz Caterpillar. Premiera urządzenia została zaplanowana na 2017 rok. Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, dlatego informacji jest niewiele. 

Możemy jedynie domniemywać, że urządzenie będzie oparte o system operacyjny Android. Pozostaje jeszcze kwestia przygotowania skrojonego na miarę oprogramowania, które połączy telefon i samochód w nieco szerszym zakresie niż samo przekazywanie dźwięku przez Bluetooth. Telefon godny Land Rovera nie powinien się bać piasków pustyni, błotnistych szlaków, a także przeraźliwego chłodu. Urządzenie zostanie opakowane w bardzo szczelną i wytrzymała obudowę, której nie będzie straszne mocne uderzenie czy upadek z wysokości.

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!