Seksualne auta według Vicki Butler-Henderson

Popularna prezenterka programu motoryzacyjnego Fifth Gear właśnie wydała swoją książkę opisującą najbardziej działające na jej wyobraźnię auta. Podajemy ranking Vicki Butler-Henderson!

Czasem wystarczy chwila, byśmy całkowicie straciły dla niego głowę. Pierwsze spotkanie – i już wiemy, że to on. Wystarczy, że ma w sobie to „coś”. Mowa oczywiście o… samochodzie.

Czy auto może być sexy przeczytasz tu.
Vicki Butler-Henderson spotkałyśmy podczas tegorocznego salonu samochodowego w Paryżu. Już wtedy była podekscytowana wydaniem własnej książki.
fot. Katarzyna Frendl

Lamborghini Murcielago, BMW M5, Lancia Delta HF Integrale, Porsche Cayman… – to o nich marzymy, a ich zdjęcia zajmują wolne miejsca na ścianie nad naszym łóżkiem. Bo w końcu samochód jest nie tylko maszyną służącą do przewożenia z punktu a do punktu b, lecz również uzależniającym nas wynalazkiem. Czasem wystarczy po prostu, że wydaje z siebie niecodzienne, specyficzne dźwięki lub prowadzi się jak nieokiełznany dziki mustang. Albo ma kształty pobudzające naszą wyobraźnię do granic przyzwoitości. Wiele z nas wie doskonale, że pod błyszczącą karoserią, w samochodzie siedzi „diabeł”, który powoduje, że nie potrafimy mu się oprzeć. Samochód może poprawić nam nastrój, nawet gdy z łóżka wstaniemy lewą nogą. I wbrew pozorom nie musi to być Ferrari 458 Italia, które kosztuje 760 tys. złotych. Równie mocno zabawi nas stare, old-school’owe BMW M5 z przebiegiem 200 tys. kilometrów. Linia nadwozia Lamborghini Murciélago przyciągnie uwagę każdej z nas, a Porsche 911może być mocniejszym afrodyzjakiem niż sam Johny Deep.

Znana prezenterka Fifth Gear, Vicki Butler-Henderson, spośród wszystkich aut na świecie wytypowała aż sto „rodzynków”, które w jakiś sposób mogą poruszyć kobiecą (i nie tylko) wyobraźnię. Wszystkie ujęte zostały w jednej książce pt.: „VBH’s 100 Sexiest Cars”, która na razie dostępna jest jedynie w języku angielskim. Każdy samochód to osobna historia romansu między maszyną, a seksowną blondynką wraz z fotograficznym jego udokumentowaniem.

Aby zobrazować, czego możecie spodziewać się po tej pozycji literackiej, już teraz przedstawiamy Wam 10 samochodów, które według Vicki są najbardziej zniewalające. Należą do nich:

Lamborghini Murciélago
993 Porsche 911
McLaren F1
Ferrari 458 Italia
BMW M5
Porsche Cayman
Lancia Delta Integrale HF Turbo
Alfa Romeo RZ
Ford Capri
Dodge Charger

Natomiast auta, które w ogóle nie poruszyły serca Vicki, zostały wpisane na listę zupełnie aseksualnych samochodów. Należą do nich:

Gumpert Apollo
Morgan Aero 8
Subaru Impreza
Sześciokołowy F1 Tyrrell P34
Chrylser Prowler
Każde CC
MG SV
MINI Clubman
MG Maestro Turbo
Porsche 911 Turbo Cabriolet

Książkę Vicky można kupić w Wielkiej Brytanii w sklepach WH Smith i Waterstone’s, oraz on-line na amazon.com

Zobacz jak Vicky radzi sobie z większymi niż osobowe pojazdami…

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze