Seat wprowadza ulepszenia. Co zmieni się modelach Alhambra, Tarraco, Ateca i Leon?

Co roku Seat wprowadza nowości do swoich samochodów w odpowiedzi na ciągłe potrzeby kierowców - pojawiają się nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, jak i rozrywki w samochodzie. Wiemy, co zmieni się w znanych modelach Seata!

Nabywcy modelu Alhambra będą mogli korzystać ze standardowego systemu nawigacji z 6.5 calowym ekranem już w podstawowej wersji wyposażenia Style. Dodatkowo, wyposażenie Alhambry zostanie wzbogacone o system rozpoznawania znaków drogowych oraz system monitorowania martwego pola. Ten wszechstronny i bezpieczny minivan zyska także nową opcję kolorystyczną: Reflex Silver.

Największego i najdłużej wyczekiwanego SUV-a marki – Tarraco, będzie można wybrać z opcją asystenta parkowania z przyczepą, który pomoże w trudnych manewrach, a także z gniazdkiem 230 V w bagażniku. 

Ateca zastąpi swój dotychczasowy system informacyjno-rozrywkowy Media System Colour wersją Media System Plus, wymieniając ekran z 6.5 calowego na 8 calowy (w wersjach Reference i Style). Nowy wariant otrzyma dwa porty USB z tyłu samochodu. Opcjonalnie w Atece pojawią się gniazdka 230 V i 12 V w bagażniku. 

Leon pojawi się w ekskluzywnej wersji FR Black. Imponujący design zostanie wzbogacony m.in. o czarne lusterka zewnętrzne, czarną przednią ramę grilla, czarny wewnętrzny dach, sportowe fotele z Alcantary czy 18-calowe felgi aluminiowe w kolorze czarnym. 

W czwartym kwartale 2019 rozpocznie się produkcja miejskiego Mii electric, który połączy w sobie najwyższej klasy napęd z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie łączności oraz bezpieczeństwa na drodze. W Polsce Mii electric pojawi się w 2020 r.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze