Samochodowe Walentynki we Wrocławiu

Jeśli nie masz pomysłu na nietypowe Walentynki, uwielbiasz jazdę samochodem i chcesz spróbować swoich sił w jeździe na czas, 14 lutego odwiedź Wrocław. Tam na Torze Rakietowa samochodowe Walentynki!

 

fot. Motocaina

Zamiast tłumu czerwonych serduszek i tulących się do siebie par, tor jazdy, stoper i samochody obklejone bynajmniej nie w walentynkowe emblematy, a numer startowy i reklamę organizatora. 14 lutego już od 11.30 na Torze Rakietowa we Wrocławiu impreza dla wszystkich zakochanych par i szukających wrażeń singli. Wystarczy posiadać prawo jazdy, własny, ubezpieczony samochód spełniający standardy organizatora i zgłosić się do udziału. Gotowe?

Samochodowe Walentynki składać się będą z dwóch części. W pierwszej z nich zadaniem uczestników będzie 3 krotne przejechanie 2,5 kilometrowej trasy, na której poza asfaltem i betonem znajduje się płyta poślizgowa. W części drugiej na samochodzie organizatora trzeba będzie przejechać zupełnie nową trasę. Zwycięży ta para, której sumy czasów będą najwyższe. Nagroda już nie samochodowa, a romantyczna – weekend w Pałacu Wojanów.

Szybkich Walentynek!

Szczegóły:

– Miejsce imprezy – Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy „TOR Rakietowa” we Wrocławiu, ul. Rakietowa 3
– Czas trwania 11.30 – 17.00
– Wpisowe – 100 złotych
– Podział na klasy –
1 klasa – do 1300cm3
2 klasa – od 1301cm3 do 1600cm3
3 klasa – powyżej 1600 cm3
4 klasa – AWD (4 x 4)

Więcej informacji tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze